"Ten kto podróżuje, żyje dwa razy..."

Mottem "Bocheńskiego Festiwalu Podróżniczego Na Świat" jest:

 Usiądź wygodnie, patrz, słuchaj, przeżywaj i otwórz się na świat!


Zgodnie z mottem Stowarzyszenia Bochnia i Sól Nie pytaj, co Bochnia może zrobić dla Ciebie – powiedz, co Ty możesz zrobić dla Bochni, zainicjowaliśmy wydarzenie promujące Bochnię w nietuzinkowy sposób. Chcemy, żeby nasze miasto każdego dnia przyciągało rzesze turystów z każdego zakątka Polski i Świata, ale w tym jednym, szczególnym dniu w roku - było wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju i niepowtarzalnym punktem na mapie wydarzeń podróżniczych.

Zapraszamy Was na jedyny taki, wyjątkowy, podziemny "Bocheński Festiwal Podróżniczy Na Świat", którego tegoroczna edycja odbędzie się 24 września 2016 roku, w najstarszej kopalni w Polsce - Kopalni Soli w Bochni.

Motywem przewodnim tegorocznej odsłony festiwalu będą "Korony Ziemi". Wdrapiemy się na najwyższe szczyty wszystkich kontynentów świata, postawimy stopę na Mount Everest, zanurkujemy w otchłani najwyżej położonych na świecie jezior, ale nie tylko!

Pragniemy również pochwalić się naszymi bocheńskimi podróżnikami i ich wyczynami. Dlatego też przygotowaliśmy dla was pełen adrenaliny spływ Kanionem Kolorado i zwariowaną skuterową podróż po Wietnamie! Zaciekawieni? Zapraszamy do zapoznania się z programem i widzimy się 24 września 2016 w Bochni!

Bądźcie tam z nami!

 

www.BochniaiSol.pl
www.BezGranic4x4.pl