Szczepan Brzeski - W drodzę po Koronę Ziemi!

Mark Twain  powiedział: „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.”Dodaj do tego trochę treningu, poćwicz technikę i oddaj się wyobraźni i marzeniom – uzupełnia Szczepan.

Korona Ziemi to dla Szczepana głównie przygoda. Oczywiście aspekt sportowy jest ważny ale zdecydowanie to co pamięta się całe życie to   emocje towarzyszące wspinaczce, napotkani ludzie (ludność lokalna oraz współ wspinacze) oraz tajemnica gór i poszczególnych krain. Szczepan będzie gościem Festiwalu "Na Świat - Korony Ziemi i opowie o wybranych szczytach z Korony Ziemi oraz przybliży kwestie organizacyjne związane z wyjazdami na MtBlanc, Kilimanjaro oraz Denali.

Szczepan Brzeski - Bochnianin; od 12 lat pomaga w przedsiębiorcom w rozwoju ich biznesu, właściciel firmy doradczo-szkoleniowej Art of Finance; prywatnie miłośnik podroży, wspinaczki, gór oraz biegania terenowego. Wspinał się w Andach, Alpach, Himalajach, Kaukazie, na wulkany Ekwadoru, w Alasce oraz na Antarktydzie.  W przyszłym roku planuje wyruszyć na Everest.