Małgorzata Pierz&Daniel Mizera - Korona nam już z głowy nie spadnie!

Zdobycie Korony Ziemi - czyli wszystkich, najwyższych szczytów każdego z kontynentów, jest dokonaniem niebywałym... ale osiągnięcie tego w duecie mama + syn - niepowtarzalnym. Tacy są też Małogrzata i Daniel. Minęło pięć lat od ich wyczynu i jak na razie nikt nie powtórzył ich sukcesu.

Rodzinny duet z Zakopanego będzie gościem Festiwalu "Na Świat - Korony Ziemi" i opowie nam o zdobywaniu najwyższych szczytów świata, łącznie z tym najważniejszym - Mount Everest!

Małgorzata Pierz - Z urodzenia Zakopianka. Dyrektor Finansowy Grupy Trip. Od dziecka zaprzyjaźniona z górami. Każde zarobione pieniądze przeznacza na realizację swoich pasji. Jeździ na nartach, żegluje, skacze ze spadochronem, pływała z rekinami (bez klatki). Niemożliwe jest dla niej niczym.

Daniel Mizera - Do 7 roku życia mieszkał w schronisku na Kalatówkach i jak sam mówi - przyczyniło się to mocno do jego pasji chodzenia po górach. W wieku 3 lat samodzielnie zjeżdżał na nartach z Kasprowego Wierchu. Łatwość do sportu odzwierciedla ponad 400 dyplomów i 50 medali z około 20 różnych dyscyplin sportowych